Od kwietnia 2022 roku staraliśmy się w ramach Konkursu zorganizowanego przez Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej “Fundusz Patriotyczny – Wolność po polski – edycji 2022 Priorytet II” o dofinansowanie do zakupy środka transportu służącego do prowadzenia działalności edukacyjnej i wzmocnienia działalności Fundacji. Realizacja tego zadania stanowiła dla nas ogromnie ważny punkt naszej działalności. Dzięki uzyskaniu dofinansowania oraz zakupowi samochodu, będziemy mogli w lepszy sposób spełniać nasze cele statutowe oraz wspierać działania naszych partnerów, którzy tak jak my są DUMNI Z POLSKI i pragnął krzewić wśród Polaków wartości patriotyczne!
 
Samochód marki Renault Trafic, który zakupiliśmy, będzie wykorzystywany m.in.:
 
  • do przewozu kombatantów i osób represjonowanych na uroczystości rocznicowe i patriotyczne organizowane przez Naszą Fundację lub inne organizacje;
  • do przewozu sprzętu niezbędnego do realizacji konferencji, filmów koncertów i wystaw, które będą organizowane przez Naszą Fundację.
  • Samochód został oklejony co sprawiło, że zyskał dodatkową funkcję tj. stał się mobilną promocją wartości patriotycznych.

SAMOCHÓD PRZED

SAMOCHÓD PO

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej
im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego
w ramach Funduszu Patriotycznego – Wolność po polsku – edycja 2022 Priorytet II

Scroll to Top