Zakup sprzętu do produkcji filmowej z przeznaczeniem do prowadzonej działalności edukacyjnej i wzmocnienia działalności fundacji.

Drodzy Przyjaciele Fundacji,
 
Mamy dla Was niesamowite wiadomości. Nasza Fundacja, działając w trosce o promocję postaw patriotycznych oraz zachowanie dziedzictwa niepodległościowego, od wielu lat realizowała wiele istotnych programów. Upamiętniliśmy bohaterów walk o naszą wolność, ukazywaliśmy postacie szczególnie zasłużone w historii Polski. To wszystko robiliśmy z pełnym oddaniem i zaangażowaniem.
 
Jednak przez okres naszej działalności napotkaliśmy na pewne ograniczenia, które utrudniały nam realizację naszych celów. Długo borykaliśmy się z brakiem własnego sprzętu filmowego, który jest niezbędny do produkcji i rejestracji uroczystości patriotycznych. Oferty firm zewnętrznych były niestety poza naszymi możliwościami finansowymi, a to ograniczało naszą zdolność do dokumentowania ważnych wydarzeń oraz tworzenia wartościowych treści historyczno-patriotycznych.
 
Dlatego mamy dzisiaj ogromną przyjemność ogłosić, że w dniu 10 lipca 2023 roku, udało nam się podpisać umowę o dofinansowanie zadania, które zmieni naszą działalność na lepsze! Dzięki temu wsparciu, zakupiliśmy aż dwa zestawy filmowe, wraz z kompletnym osprzętem. To nie wszystko – teraz możemy również pochwalić się posiadaniem nowoczesnego laptopa, który umożliwi nam szybki montaż, transfer oraz archiwizację plików filmowych. Dofinansowanie wyniosło 54 000 zł, zaś całkowita wartość zadania to 55 928 zł.
 
Ten nowy sprzęt filmowy będzie kluczowym narzędziem, dzięki któremu będziemy mogli zrealizować nasze ambitne plany. Będziemy tworzyć inspirujące filmy historyczno-patriotyczne, rejestrować ważne wydarzenia i uroczystości rocznicowe oraz podnosić standardy naszej pracy.
 
Dzięki dofinansowaniu środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach “Funduszu Patriotycznego – Wolność po polsku – edycja 2023 Priorytet II” zadania “Zakup sprzętu do produkcji filmowej z przeznaczeniem do prowadzonej działalności edukacyjnej i wzmocnienia działalności fundacji” jakie zgłosiliśmy, jesteśmy gotowi na nowy etap działalności, który pozwoli nam jeszcze skuteczniej promować naszą polską tradycję niepodległościową. Razem z Wami jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i kolejne sukcesy. Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie! Razem budujemy silną i patriotyczną Polskę! 

ZAKUPIONY SPRZĘT

Zadanie pn. „Zakup sprzętu do produkcji filmowej z przeznaczeniem
do prowadzonej działalności edukacyjnej i wzmocnienia działalności fundacji”
dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa
Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

Scroll to Top